top of page
Winter Sport
 • Mis on Lumeklubi?
  Lumeklubi on Eesti suurim mäesuusa- ja lumelauaharrastajate ühendus, mis korraldab oma liikmeskonnale parima väärtusega klubireise mägedesse suusatama.
 • Miks liituda Lumeklubiga?
  Lumeklubiga liitumine on tasuta ja pakub mitmeid eeliseid ja õigusi. Liitunud kasutajatel on võimalik: - Osaleda kõikidel meie ühisüritustel, ​ - Koguda Lumeklubi boonuspunkte (krediiti), - Hääletada sõidukuupäevade ja sihtriikide üle, - Kutsuda klubireisidele ka teisi pereliikmeid, - Leida uusi tutvusi ning reisikaaslasi. ​Lumeklubiga liitumiseks kliki lehe lõpus olevale nupule "Liitumine" ja loo endale oma isiklik kasutajakonto. ​
 • Kas Lumeklubiga liitumine maksab midagi?
  Lumeklubiga liitumine ning liikmeks olemine on tasuta! Vaid klubi poolt korraldatavatel väljasõitudel osalemiseks tuleb tasuda ürituse osalustasu.
 • Milles seisneb klubireiside "parim väärtus"?
  Lumeklubi kasutab mahubroneeringutest tulenevaid suurepäraseid grupisoodustusi, mistõttu saame oma liikmetele pakkuda klubireise väga atraktviise maksumusega. Meie klubireiside parim väärtus seisneb seega kindlas kvaliteedistandardis väikseima võimaliku osalustasu eest.
 • Kas Lumeklubi on reisifirma?
  Lumeklubi ei ole reisifirma, vaid MTÜ vormis vaba aja selts, mis koondab oma liikmeskonda mäesuusa ja lumelaua spordialade harrastajaid, et üheskoos teha lumiseid väljasõite mägedesse suusatama.
 • Miks on osa leheküljest (eriti liikemeala) inglise keeles ?
  Lumeklubi veebileht on ehitatud WIX.com keskkonnas, mis võimaldab kasutada eelnevalt valmis programmeritud rakendusi. Osa neist rakendustest saab täielikult eesti keelde tõlkida (nagu näiteks seesama KKK tabel), kuid leidub komponente - nagu näiteks liikmeala -, kus tõlkimine ei ole täies mahus võimalik.
 • Kuidas kustutada Lumeklubi kasutajakonto ja lahkuda klubist?
  Lumeklubi kodulehe kasutajakonto saab kustudada saates Klubi juhatajale vabas vormis koostatud kirjalik avaldus mittetulundusühingu liikmeskonnast väljaastumiseks.
 • Mul on muu küsimus...
  Täiendavate küsimuste korral saatke palun e-kiri aadressile info@lumeklubi.ee ning me vastame järgneva 24h jooksul!
bottom of page